Levenhuk je výhradním distributorem výrobků značky Meade v Polsku, České republice, Maćarsku a na Slovensku

Společnost Levenhuk se stala exkluzivním oficiálním distributorem světově proslulé značky Meade v Polsku, České republice, Maďarsku, Bulharsku a na Slovensku. Meade Instruments je americká společnost a největší světový výrobce hvězdářských dalekohledů, solárních teleskopů, binokulárních dalekohledů, spektivů a doplňků k teleskopům.

Široký sortiment teleskopů Meade potěší astronomy s různou úrovní zkušeností – od začátečníků po zkušené hvězdáře. Spojují v sobě vysokou kvalitu s revolučními technologiemi, jako je optika bez komatické vady Advanced Coma Free, povrchová úprava s vynikající světelnou propustností Ultra-High Transmission, samonaváděcí systém StarLock a počítačem řízený lokalizátor AudioStar. Díky optickým produktům Meade bude pozorování vesmíru vzrušující a pohodlné!

V prodejnách Meade je nyní k dispozici široká nabídka optických přístrojů Meade.

Levenhuk Česká republika

V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102
Phone: +420 734 757 975
www.zoom-n-joy.cz

Levenhuk Maďarsko

Szegedi út 54. 1136 Budapest
Phone: +36 1 8480456
www.zoom-n-joy.hu

Levenhuk Polsko

Ciołka 35/paw 32, 01-445 Warszawa
Phone: +48 797 793 911
www.zoom-n-joy.pl

Levenhuk Bulharsko

Бул. Доктор Г.М. Димитров 26, София
Phone: +359 888 00 66 37
www.levenhuk.bg

Řada Infinity

Tyto lehké a snadno ovladatelné dalekohledy jsou ideální pro pozorovatele, který chce sledovat objekty na hvězdné obloze i na zemském povrchu. Dodávají se včetně standardní sady příslušenství potřebného k pozorování a astronomického softwaru AutoStar Suite na DVD. Toto bonusové DVD vám pomůže seznámit se s noční oblohou a zobrazuje přes 10 000 nebeských objektů včetně planet, hvězd, galaxií a mlhovin.

Řada StarNavigator NG

Snadno ovladatelné, lehké a přenosné hvězdářské dalekohledy za dostupné ceny s robotickou montáží a počítačem řízeným ovladačem AudioStar. Úžasná technologie AudioStar umožňuje poznávat noční oblohu hned po vybalení z krabice. Zapněte jej a po krátkém seřízení je váš dalekohled připraven na prohlídku nejzajímavějších objektů noční oblohy. Součástí řady jsou modely s aperturou od 90 mm do 130 mm optické konstrukce refraktor, reflektor a Maksutov-Cassegrain.

Teleskopy ETX Observer

Dokonalé přenosné, počítačem řízené hvězdářské dalekohledy s montážemi GoTo a ovladačem AudioStar nabízejí astronomům kvalitu, hodnotu a výkon. ETX Observer je vybaven naváděcím systémem AudioStar s ručním ovladačem, který vám umožňuje snadný přístup k databázi 30 000 objektů a obsahuje vestavěný reproduktor. Ten přehrává vzdělávací obsah o nebeských tělesech, která si právě prohlížíte.

Řada Adventure Scope

Vynikající dalekohledy pro začínající astronomy, kteří chtějí objekty sledovat zblízka ve dne i v noci. Tyto lehké a přenosné refraktory nabízejí pozorovatelům řadu možností – pohled na krásnou krajinu, stromy a louky, nebo na ohromující hvězdnou oblohu plnou hvězd, Měsíc a planety.

Teleskopy Polaris

Hvězdářské dalekohledy řady Polaris potěší jak začínající astronomy, tak zkušené amatéry. Dodávají se včetně všeho potřebného k první prohlídce divů noční oblohy ve venkovním prostředí. Tyto kvalitní optické přístroje se stanou vašimi skvělými společníky a pozorování díky nim bude zajímavé a pohodlné.

Řada EclipseView

Tato řada hvězdářských dalekohledů je speciálně navržena pro bezpečné sledování Slunce. Nyní můžete Slunce, Měsíc, planety a další objekty pozorovat jediným dalekohledem. Sestavte EclipseView v noci a podívejte se na měsíční krátery a planety! Nebo svůj model Eclipse používejte během dne k bezpečnému prohlížení slunečních skvrn!

Binokulární dalekohledy Meade

Široká škála vysoce kvalitních binokulárních dalekohledů různých cenových kategorií a k různým účelům: pro turisty a cestovatele, pro lovce a rybáře, drobné kompaktní binokulární dalekohledy, profesionální modely a dokonce i binokulární dalekohledy k pozorování noční oblohy.

Řada LX200

Nejpoužívanější teleskopický systém vhodný pro výzkum. Modely LX200 přinášejí úžasný výběr funkcí: pokročilou optiku bez komatické aberace, povrchovou úpravu s mimořádně vysokou světelnou propustností, GPS, zámek primárního zrcadla, primární zrcadlo typu Oversize, systém AutoStar II GoTo a další. Nyní můžete vlastnit optiku podobnou té, kterou používají profesionálové.

Řada LX90

Charakteristickými znaky hvězdářských dalekohledů LX90 jsou výkon, kvalita, hodnota a snadné použití. Tyto teleskopy jsou vybaveny technologií AudioStar, která vám pomůže lokalizovat a sledovat libovolný z více než 30 000 nebeských objektů, a integrovaným systémem GPS. Díky pokročilým optickým systémům s potlačením komatické vady a povrchové úpravě s mimořádně vysokou světelnou propustností získáte to nejlepší z nadstandardní optiky.

Solární teleskopy Coronado PST

Osobní solární teleskop PST je nejoblíbenějším dalekohledem k pozorování Slunce na světě. Tento mimořádně přenosný teleskop určený výhradně k pozorování Slunce má optiku s nevyjímatelnými vnitřními slunečními filtry. Ukáže vám dynamické, neustále se měnící protuberance na okraji Slunce, filamenty i další detaily slunečního povrchu.

Spektivy Wilderness

Špičkové optické přístroje k lovu a pozorování volně žijících živočichů. Jsou vodotěsné, s nastavitelnými slunečními clonami, které zlepšují kontrast, a variabilním přiblížením (funkce zoom). Lze je připevnit ke stativu a používat k dlouhodobému pozorování za jakéhokoli počasí.

Teleskopy LightBridge Mini

Hvězdářské dalekohledy LightBridge Mini jsou ideální k prvnímu seznámení s vesmírem a umožní vám v několika sekundách připravit a sdílet zážitky při pozorování hvězd. Žádný model nevyžaduje seřizování ani montáž, je tedy připraven k pozorování ihned po vyjmutí z krabice!

 

V případě dotazů nebo návrhů nás kontaktujte

Katalog Meade 2018

stáhnout

Ceník EUR

stáhnout

Ceník CZK

stáhnout

Anglická verze | Česká verze | Maďarská verze | Polská verze | Slovenská verze

© 2018 Meade Instruments Corp. a Levenhuk, Inc. Veškerá práva vyhrazena.