Levenhuk wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Meade w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji

Firma Levenhuk jest oficjalnym wyłącznym dystrybutorem produktów słynnej marki Meade w Polsce, Czechach, Bułgarii, Słowacji i na Węgrzech. Meade Instruments to amerykańska firma będąca największym na świecie producentem teleskopów, teleskopów solarnych, lornetek, lunet oraz akcesoriów do teleskopów.

Bogaty asortyment przyrządów optycznych Meade z pewnością zachwyci zapalonych astronomów bez względu na poziom zaawansowania – od nowicjuszy po profesjonalistów. Wszystkie teleskopy stanowią połączenie wysokiej jakości i innowacyjnych technologii, takich jak układy optyczne ACF (Advanced Coma Free), powłoki o ultrawysokiej przepuszczalności, automatyczna nawigacja StarLock czy komputerowy system lokalizacji AudioStar. Wygodne w użyciu produkty optyczne Meade sprawią, że każda obserwacja Wszechświata będzie ekscytująca!

Bogata oferta nowych przyrządów optycznych Meade jest teraz dostępna w sklepach internetowych Levenhuk.

Levenhuk Czechy

V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102
Phone: +420 734 757 975
www.zoom-n-joy.cz

Levenhuk Węgry

Szegedi út 54. 1136 Budapest
Phone: +36 1 8480456
www.zoom-n-joy.hu

Levenhuk Polska

Ciołka 35/paw 32, 01-445 Warszawa
Phone: +48 797 793 911
www.zoom-n-joy.pl

Levenhuk Bułgaria

Бул. Доктор Г.М. Димитров 26, София
Phone: +359 888 00 66 37
www.levenhuk.bg

Seria Infinity

Lekkie i łatwe w obsłudze teleskopy doskonałe do obserwacji obiektów astronomicznych i tych znajdujących się na ziemi. Sprzedawane razem ze standardowym zestawem akcesoriów niezbędnych do obserwacji oraz znajdującym się na płycie DVD oprogramowaniem AutoStar Suite Astronomer Edition. To oprogramowanie pozwala dobrze poznać nocne niebo, wyświetlając informacje o ponad 10 000 obiektach, takich jak: planety, gwiazdy, galaktyki i mgławice.

Seria StarNavigator NG

Łatwe w użyciu, lekkie i przenośne teleskopy z robotycznym montażem i komputerowym kontrolerem AudioStar. Niesamowita technologia AudioStar jest gotowa do działania od razu po wyciągnięciu urządzenia z pudełka. Po włączeniu urządzenia i przeprowadzeniu szybkiej procedury dostrajającej teleskop jest gotowy do rozpoczęcia podróży w poszukiwaniu najlepszych obiektów nieba. Apertura dla teleskopów refrakcyjnych, zwierciadlanych i Maksutowa-Cassegraina wynosi od 90 mm do 130 mm.

Teleskopy ETX Observer

Niezwykle przenośne skomputeryzowane teleskopy z montażem GoTo i kontrolerem AudioStar o wysokiej jakości i wydajności dostępne w bardzo przystępnej cenie. Model ETX Observer posiada ręczny kontroler AudioStar zapewniający dostęp do bazy danych zawierającej 30 000 obiektów i wbudowany głośnik odtwarzający przydatne informacje o oglądanych ciałach niebieskich.

Seria Adventure Scope

Doskonałe teleskopy dla początkujących astronomów chcących przeprowadzać wnikliwe obserwacje w dzień i w nocy. Te lekkie i przenośne teleskopy refrakcyjne dają użytkownikowi wybór – obserwacji pobliskiej natury, drzew i łąk lub podziwiania gwieździstego nocnego nieba, gwiazd, Księżyca i planet.

Teleskopy Polaris

Teleskopy z serii Polaris zadowolą zarówno początkujących astronomów, jak i doświadczonych amatorów. Do zestawu dołączone jest wszystko to, co potrzebne do rozpoczęcia pierwszej obserwacji nocnego nieba. Te wysokiej jakości, wygodne w użyciu przyrządy optyczne z pewnością staną się nieodłącznym towarzyszem podczas ekscytujących obserwacji.

Seria EclipseView

Teleskopy zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpiecznej obserwacji Słońca. Teraz możesz oglądać Słońce, Księżyc i planety za pomocą tego samego teleskopu. Nocą EclipseView umożliwia obserwowanie kraterów Księżyca i planet! W ciągu dnia możesz użyć teleskopu do bezpiecznej obserwacji plam na Słońcu!

Lornetki Meade

Szeroka gama lornetek w różnych grupach cenowych i o różnym przeznaczeniu: dla turystów i podróżników, dla myśliwych i wędkarzy, lornetki kompaktowe, modele profesjonalne, a nawet lornetki do obserwacji nocnego nieba.

Seria LX200

Najczęściej wybierany teleskop klasy badawczej. Model LX200 posiada naprawdę niezwykłe cechy: układ optyczny ACF z powłoką o ultrawysokiej przepuszczalności, GPS, blokadę zwierciadła głównego, ponadwymiarowe zwierciadło główne, system AutoStar II GoTo i wiele więcej. Kupując ten model, zyskasz teleskop o parametrach zbliżonych do modeli profesjonalnych.

Seria LX90

Wydajność, jakość, przystępna cena i łatwość obsługi to cechy wyróżniające teleskopy LX90 spośród rzeszy innych. Modele tej serii są wyposażone we wbudowany GPS i kontroler AudioStar umożliwiający automatyczne lokalizowanie i śledzenie ponad 30 000 ciał niebieskich. Wysokiej klasy układ optyczny Advanced Coma-Free posiada powłokę o ultrawysokiej przepuszczalności.

Teleskop słoneczny Coronado PST

Modele PST to najpopularniejsze na świecie teleskopy do obserwacji Słońca. Te niezwykłe, przenośne teleskopy słoneczne wyposażone są we wbudowany na stałe układ optyczny z bezpiecznym filtrem słonecznym. Dzięki temu teleskopowi z niezwykłą dokładnością zobaczysz dynamiczne, nieustannie zmieniające się protuberancje ponad brzegiem tarczy słonecznej, a także włókna plazmy i inne szczegóły powierzchni.

Lunety do obserwacji dzikiej przyrody

Niezastąpione przyrządy optyczne do polowań i obserwacji dzikich zwierząt. Wodoszczelne, wyposażone w wysuwane osłony soczewki poprawiające kontrast oraz zmienne powiększenie. Można zamontować je na statywie i wykorzystywać do długich obserwacji przy każdej pogodzie.

Teleskopy LightBridge Mini

Teleskopy LightBridge Mini to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających obserwacje astronomiczne. Ich konfiguracja jest niezwykle szybka, dzięki temu można niemal natychmiast rozpocząć oglądanie gwiazd. Żaden model nie wymaga ustawiania ani montażu – wszystkie są od razu gotowe do użycia!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii skontaktuj się z nami

Katalog Meade 2018

pobierz

Cennik EUR

pobierz

Cennik PLN

pobierz

Wersja angielska | Wersja czeska | Wersja węgierska | Wersja polska | Wersja słowacka

© 2018 Meade Instruments Corp. i Levenhuk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.