Levenhuk je exkluzívny distribútor produktov Meade v Poľsku, Českej republike, Maćarsku a na Slovensku

Levenhuk je výhradný oficiálny distribútor svetoznámej značky Meade v Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Bulharsku a na Slovensku. Meade Instruments je americká spoločnosť a najväčší výrobca teleskopov, solárnych teleskopov, ďalekohľadov, streleckých ďalekohľadov a príslušenstva k teleskopom na svete.

Bohatý sortiment optických produktov Meade dokáže uspokojiť požiadavky pozorovateľov oblohy s rôznou úrovňou skúseností – od nováčikov až po skúsených astronómov. Tieto teleskopy v sebe kombinujú vysokú kvalitu a revolučné technológie ako pokročilú optiku bez optických chýb, povlaky s ultra-vysokými prenosovými charakteristikami, automatický navádzač StarLock a počítačom asistovaný lokalizačný systém AudioStar. Optické produkty Meade premenia pozorovanie vesmíru na vzrušujúci a podmanivý zážitok!

V predajniach Levenhuk odteraz nájdete široký sortiment optických zariadení Meade.

Levenhuk Česká republika

V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102
Phone: +420 734 757 975
www.zoom-n-joy.cz

Levenhuk Maďarsko

Szegedi út 54. 1136 Budapest
Phone: +36 1 8480456
www.zoom-n-joy.hu

Levenhuk Poľsko

Ciołka 35/paw 32, 01-445 Warszawa
Phone: +48 797 793 911
www.zoom-n-joy.pl

Levenhuk Bulharsko

Бул. Доктор Г.М. Димитров 26, София
Phone: +359 888 00 66 37
www.levenhuk.bg

Séria Infinity

Tieto ľahké a jednoducho ovládateľné teleskopy sú ideálnou voľbou pre pozorovateľa, ktorý si praje sledovať astronomické a terestriálne objekty. Dodávajú sa so štandardnou súpravou príslušenstva nevyhnutného na realizáciu pozorovaní a s astronomickým vydaním softvéru AutoStar Suite na disku DVD. Tento bonusový disk DVD vám pomôže pri spoznávaní nočnej oblohy a zobrazuje viac než 10 000 nebeských objektov vrátane planét, hviezd, galaxií a hmlovín.

Séria StarNavigator NG

Ľahko ovládateľné a prenosné teleskopy s nízkou hmotnosťou za dostupnú cenu s robotickým držiakom a počítačom asistovaným ovládačom AudioStar. Špičková technológia AudioStar vám hneď po vybalení poskytne dokonalý prehľad o nočnej oblohe. Po zapnutí a krátkom postupe zarovnania bude teleskop pripravený sprevádzať vás prehliadkou tých najatraktívnejších objektov na nočnej oblohe. Zahŕňa clony s rozmerom od 90 mm do 130 mm, a to tak v prevedení šošovky, zrkadla, ako aj v Maksutov-Cassegrainovom optickom dizajne.

Teleskopy ETX Observer

Dokonale prenosné a počítačom asistované teleskopy s držiakmi na sledovanie a ovládačom AudioStar prinášajú astronómom kvalitu, hodnou a výkon. Teleskop ETX Observer je vybavený ručným ovládačom AudioStar, ktorý vám ponúka prístup k databáze až 30 000 objektov a obsahuje vstavaný reproduktor prehrávajúci vzdelávací obsah o nebeských objektoch, ktoré môžete pozorovať.

Séria Adventure Scope

Vynikajúce teleskopy pre začínajúcich astronómov, ktorí si prajú zblízka pozorovať objekty na dennej aj nočnej oblohe. Tieto ľahké a prenosné zrkadlové teleskopy ponúkajú pozorovateľom širokú škálu možností – umožňujú sledovať nádhernú prírodu vrátane stromov a lúk, prípadne pozorovať strhujúco podmanivú oblohu vrátane hviezd, Mesiaca a planét.

Teleskopy Polaris

Teleskopy zo série Polaris dokážu uspokojiť tak nováčikov medzi astronómami, ako aj skúsených amatérov. Teleskopy sa dodávajú so všetkým, čo budete potrebovať na to, aby ste po prvýkrát mohli pozorovať krásy nočnej oblohy. Tieto mimoriadne kvalitné optické zariadenia sa stanú vašimi dobrými spoločníkmi a premenia každé pozorovanie na vzrušujúci a podmanivý zážitok.

Séria EclipseView

Tento produktový rad teleskopov bol navrhnutý špeciálne na bezpečné pozorovanie slnka. S jediným teleskopom budete mať možnosť pozorovať slnko, Mesiac, planéty a omnoho viac. Pripravte teleskop EclipseView na nočné pozorovanie a nechajte sa fascinovať krátermi na Mesiaci a pohľadom na planéty! Teleskop Eclipse môžete bezpečne používať aj v priebehu dňa na pozorovanie slnečných škvŕn!

Ďalekohľady Meade

Široký sortiment kvalitných ďalekohľadov v rôznych cenových kategóriách na rôzne účely použitia: pre turistov a cestovateľov, pre lovcov a rybárov, malé kompaktné ďalekohľady, profesionálne modely a dokonca ďalekohľady na pozorovanie nočnej oblohy.

Séria LX200

Najrozšírenejší teleskopický systém výskumnej kategórie. LX200 prináša široké spektrum charakteristík: pokročilú optiku bez optických chýb, povlaky s ultra-vysokými prenosovými charakteristikami, GPS, uzamknutie primárneho zrkadla, nadrozmerné primárne zrkadlo, systém AutoStar II Sledovanie a omnoho viac. Odteraz môžete mať u seba doma podobnú optiku, ako používajú profesionáli.

Séria LX90

Typickou charakteristikou teleskopov zo série LX90 je výkon, kvalita, hodnota a jednoduchosť obsluhy. Teleskopy sú vybavené technológiou AudioStar, ktorá vám pomôže automaticky lokalizovať a sledovať ľubovoľný z viac než 30 000 nebeských objektov a obsahuje vstavaný lokalizátor GPS. S modernými optickými systémami bez optických chýb a povlakmi s ultra-vysokými prenosovými charakteristikami získavate to najlepšie z oblasti prémiovej optiky.

Solárne teleskopy Coronado PST

Osobný solárny teleskop je najpopulárnejší teleskop na svete určený na pozorovanie slnka. Tento mimoriadne prenosný dedikovaný teleskop je vybavený kompletne internou, neodnímateľnou a bezpečnou optikou zabezpečujúcou filtrovanie slnečného žiarenia. Dokáže vám sprostredkovať pohľad na dynamické a neustále sa meniace výčnelky na okraji slnka, ako aj filamenty a iné povrchové detaily.

Ďalekohľady na pozorovanie života v prírode

Optické zariadenia ideálne na lov a sledovanie života v prírode. Sú vodotesné, vo výbave majú zasúvacie šošovkové tienidlá na zvýšenie kontrastu a zároveň ponúkajú možnosť regulácie priblíženia. Dajú sa upevniť na statív a používať na dlhodobé pozorovanie bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Mini teleskopy LightBridge

Mini teleskopy LightBridge sú ideálnou voľbou pri prvotnom spoznávaní vesmíru a umožňujú vám pripraviť sa na nočné pozorovanie oblohy v priebehu niekoľkých sekúnd. Žiadny z modelov v tejto sérii si nevyžaduje zarovnávanie ani montáž, čo znamená, že po vybavení zo škatule môžete okamžite začať pozorovať!

 

Ak máte otázky alebo návrhy, kontaktujte nás

Katalóg Meade pre rok 2018

stiahnuť

Cenník

stiahnuť

Anglická verzia | Česká verzia | Maďarská verzia | Poľská verzia | Slovenská verzia

© 2018 Meade Instruments Corp. and Levenhuk, Inc. Všetky práva vyhradené.